Jure Bilić977025
Damjan Žilavec7815224
Dejan Žižek01201
 Skupaj252239577

V drugi polfinakni tekmi sta se udarili ekipi KD Ljutomer in ŠD Murska Sobota. Ekipi sta se v rednem delu srečali dvakrat in oboji po enkrat zmagali. Pomembnosti tekme primerno sta bili obe klopi polni. Tekma so bolje odprli Ljutomerčani in povedli z 8:0. Nato so se prebudili tudi sobočani in domače hitro ujeli in nato tudi prehiteli ter vodstvo ohranili do konca prve četrtine – 19:22. V drugi četrtini je sledil mrtvi tek obeh ekip, saj si nihče ni uspel priigrati večje prednosti. Obe ekipi sta igrali zelo grobo in v tem delu skupaj naredili kar 17 osebnih napak – tudi dve tehnični gostov. Ljutomerčani so na odmor odšli z dvema točkama prednosti – 44:42.

Gostje so bolje odprli drugi polčas in povedli za 4 – 46:50. Domači so ujeli priključek in izenačili, nakar je spet sledilo izmenično doseganje točk in izmenjevanje v vodstvu. Na koncu se je tretja četrtina končala z rezultatom 63:63. Izenačena igra se je nadaljevala tudi v zadnji četrtini in napetost v dvorani, kjer so imeli domači bučno podporo s tribun. V četrti minuti so domači stopili na plin in z delnim izidom 9:0 povedli za 7 točk. Gostje so poskušali ujeti Ljutomerčane, ki pa so s čvrsto obrambo uspeli zadržati prednost do konca tekme in se tako uvrstili v finale – končni rezultat 83:77.