Patrik Topolnik522113
Lan Horvat Kovač412211
Žiga Žibrat10013
 Skupaj1969751

Jutranja polfinalna tekma se je začela izenačeno – Ljutomerčani so z agresivnim conskim presingom utrujali Beltinčane, ki pa so z izkušenimi potezami upravičevali status favoritov. V zadnji minuti so se Žuti odcepili na 7, po delnem izidu 10:0 v začetrku druge četrtine pa že na 12 točk prednosti, a se Ljutomerčani niso predali. Do konca polčasa so se približali na vsega 6 točk in napovedali trd boj v zadnjih 20 minutah.

Kljub naporom jim je to uspelo le v prvih nekaj minutah, toda nikoli niso povedli, Beltinčani pa so v drugi polovici tretje četrtine brez težav večali razliko. Kot ponavadi je izstopal Novak, tokrat pa se mu je pridružil tudi MVP finalnega turnirja izpred nekaj let, Filip Dora. Zadnja četrtina je potekala ob vodstvu Beltinčanov okoli 15 točk, videli smo lahko nekaj lepih potez na obeh straneh, žal pa tudi kakšne nepotrebne reakcije igralcev. Končni rezultat je bil 78 : 64 v korist Beltinčanov, ki tako znova lovijo naslov pomurskega prvaka v košarki, KK Ljutomer pa tretje mesto, ki jim je lani ušlo iz rok.