13Matjaž Bogša02202
14Andrej Copot23407
19Luka Kosi11203
 Skupaj161722352

Prvo tekmo v sezoni 2015/2016 smo začeli v domači dvorani, kjer že tretjo leto ne poznamo poraza. V tekmo smo šli 100% saj smo vedeli, da je ekipa iz Ljutomerja na kvalitetnejši ravni kot pa je bila lansko leto.

Prvo četrtino so bolje začeli gosti in povedli  z rezultatom 7:2, nato pa smo se zbudili tudi domačini ter z odličnim metom iz igre naredili delni izid 14-0. Zanimiv podatek za goste:  kar šest jih je  doseglo točke v prvi četrtini.  Konec prve četrtine je bil vseeno ugodnejši za domače: 22:14.

V drugi četrtini se je nadaljevala borbena in napeta tekma, poškodoval se je D. Štihec, ob koncu četrtine pa so domačini pritisnili na gas, odigrali zelo dobro tako v obrambi kot v napadu, temu primeren pa je  bil ob polčasu tudi rezultat 37:21.

V tretji četrtini so se Ljutomerčani zbrali in naredili delni izid 9-2. Dobro četrtino sta imela Jakelj M.-8 in Ulaga B.-7. Konec tretje četrtine je bil rezultat 49-37 za domače.
Zadnjo četrtino smo domačini pripeljali do konca z odlično igro Zver L. (12 točk v četrtini) in dobro obrambo nad bratoma Copot. Končni rezultat 72:52.

Za korektno sojenje se lahko zahvalimo sodnikoma Zver M. in Bilič M.

Sesetavil: Ferčak J.