Robert Govedič744321
Jure Jurjovič40308
 Skupaj23614456

bel-rad

Tekma med domačimi KK Sistemorg Beltinci in gostujoče ekipo KK Radenci se je začela ob 21.00. Beltinška ekipa je štela šest igralcev, medtem ko je ekipa Radencev prišla na tekmo s sedmimi igralci.

Tekma se je začela s dvema košema Beltincev. Uspešna sta bila Ulaga in Bojnec. Nato je sledil prvi koš gostujoče ekipe, ki je bila trojka in jo je zadel Frangež.  Potem je sledil še en koš Bojneca na katerega so v naslednjem napadu gosti odgovorili z igro za tri točke (koš+prosti met), ki jo je uspešno izpeljal Rajnar. Po rezultatu 6:6 v četrti minuti prve četrtine smo domači stopili na plin in gostom nismo več dovolili doseženega koša, sami pa smo se ustavili pri 19 zadetih točkah. Rezultat po prvi četrtini je bil 19:6.

Druga četrtina se je začela ponovno s košem Ulage v prvi minute druge četrtine. Radenci so svoj prvi koš v drugi četrtini zadeli v drugi minuti prve četrtine in tako končali ˝sušo˝, ki se je vlekla že od četrte minute prve četrtine. Za Radence je bil za dve točki uspešen Lopert.  Potem se je druga četrtina nadaljevala s premočjo domačinov, ki so dobro zadevali. Zver je v drugi četrtini dosegel 11 točk, Bojnec in Ratnik po 6 točk. Pri gostih je v drugi četrtini bil najbolj razpoložen Lopert, ki je dosegel 6 točk. Druga četrtina se je končala z rezultatom 48:25.

Tretja četrtina se je začela z delnim izidom 6:2 za ekipo KK Radenci, vendar smo potem Beltinci ponovno stopili na plin in odgovorili z delnim izidom 12:0, od tega je Ferčak dosegel 7 točk. Četrtina se je končala v podobnem ritmu kot prve dve in sicer z bolj uspešno domačo ekipo. Rezultat ob koncu tretje četrtine je bil 75:37.  Najbolj razpoloženi strelci v tej četrtini so bili za domačo ekipo Ferčak 9 točk, Ratnik 8 točk in Kovač 6 točk. Pri gostih je največ zadel Govedič, ki je dosegel 7 točk.

Četrta četrtina se je začela z enakovredno razpoloženimi domačimi in gosti, ki so oboji izmenjaje zadevali. V zadnji četrtini so za domače največ točk dosegli: Ratnik 9 točk, Zver 8 točk in Kovač 4 točke. Pri gostih pa je bil najbolj razpoložen ponovno Govedič, ki je dosegel 9 točk. Tekma se je končala z izidom 96:56.

Tekma je potekala v prijetnem tekmovalnem a hkrati prijateljskem vzdušju za kar se moramo zahvaliti tudi kvalitetnemu in korektnemu sojenju sodniškega ˝dvojca˝ Bilić – Dundek.