17Andrej Prša10202
20Bojan Balažek02202
 Skupaj1479035

BEL-BIS

V  soboto  smo  odigrali prvo tekmo v novem koledarskem letu. V domači dvorani smo gostili ekipo KK Bistrica Tropicano.

Obe ekipi sta bili zbrani v lepem številu,vendar  je pri obeh manjkalo nekaj ključnih igralcev. Prvo  četrtino smo bolje začeli domači ter hitro povedli 15-2. Obe  ekipi sta  naredili  veliko število napak in posledica je bilo veliko število izgubljenih žog na obeh straneh.

Druga  četrtina je bila dokaj izenačena oboji smo bili zelo nenatančni pri metih iz igre. Rezultat na polčasu  je bil nizkih 31-12.

V drugi polčas so bolje vstopili gostje, ter nam  povzročili kar nekaj zmešnjave v obrambi. Potrebna je bila minuta odmora  po kateri smo bolje zaigrali tako v obrambi kot v napadu.

Zadnjo četrtino smo še malce stisnili v obrambi  ter odigrali kar nekaj protinapadov, dva je z lepima zabijanjem zaključil Ferčak. Tekmo smo na koncu zanesljivo dobili z rezultatom      83-35.

Za dobro ter dokaj neopazno sojenje sta poskrbela sodnika Zver in Glavnik.

Naslednji teden bo za nas kar naporen saj imamo dve tekmi, doma proti Lendavi ter v gosteh pri Ljutomeru