Jure Jurjovič12404
 Skupaj221328461

KD Ljutomer

Skupaj00000
Na Martinovo soboto smo kot uvod v letošnjo sezono lige odigrali tekmo KK Radenci in PŠK Ljutomer. Domačini smo prijavili 10 igralcev, od tega 2 novinca (Domanjko in Miholič), ekako število igralcev pa je bilo tudi na klopi PŠK Ljutomer.
Začetek tekme je potekal v tipanju in nobena ekipa si ni priigrala večje prednosti. Rajnar je zadel 8 od svojih 26 točk, po eno trojko pa so zadeli Govedič, Domanjko in Glavnik. Podobno se je odvijala tudi druga četrtina in ob polčasu je bilo izenačeno na 32:32.
Tretjo četrtino je zaznamovalo 8 zaporednih točk Črnjaviča in nekoliko nezbrana naša igra, kar je rezultiralo, da so gostje pred začetkom zadnje četrtine povedli za 9.
Zadnjo četrtino smo dobro začeli in v osmi minuti izničili prednost gostov in izenačili na 60:60. Na žalost se je potem zaustavilo v napadu in do konca smo dosegli še samo 1 točko, gostje pa še trojko in skupaj 7 točk in končen rezultat tekme je bil 61:67.
Po koncu tekme je sledilo druženje ekip in proslavljanje Sv. Martina :)
V drugem krogu prihajajo k nam KK Lindau, ki so enako kot mi, izgubili prvi krog na domačem igrišču.