8Blaž Laci10013
12Erik Vučko14506
17Andrej Prša00000
 Skupaj221217561

Po tesni zmagi na prvi tekmi razigravanja smo bili mladi ljutomerski košarkarji odločeni, da serijo zaključimo na domačem terenu. Tokrat so prišli gostje iz Bistrice v polni postavi, a tudi mi smo bili skoraj vsi. Tekma se je začela izenačeno, že od prve minute je gostom nemalo težav povzročala naša obramba po celotnem igrišču. V drugi polovici prve četrtine smo se domači razigrali v napadu in s trojko v zadnji sekundi povedli za 9.

V drugi četrtini smo še vedno zadevali, utrujali goste z agresivno obrambo in jih tako prisilili v nekaj zgrešenih metov in izgubljenih žog. V našem napadu je bil razigran predvsem Topolnik (v prvem polčasu 10 točk), toda tudi ostali smo si kot ponavadi lepo razdelili koše. Prednost 14 točk ob polčasu je bila na pogled lepa, a varljiva.

V tretjo četrtino so gostje vstopili samozavestno in agresivno, da bi se nam čim prej približali. Po nekaj minutah naše nezbranosti, slabih napadov in napak na igrišču so Bistričani razpolovili razliko, zato je bilo jasno, da tekma še zdaleč ni končana.

Zadnjo četrtino so gostje začeli odlično in se z delnim izidom 11:2 (od tega 9 točk Orgoliča) približali na točko zaostanka ter se povsem vrnili v igro. Po dveh uspešnih napadih domače ekipe sta sledili dve trojki gostov, s katerima so izenačili rezultat na 57. Domači smo se znova oddaljili, tokrat na 4 točke, a so gostje v začetku zadnje minute po košu Žiga rezultat izenačili. Morali smo zadeti in z nekaj sreče je po skoku v napadu žogo v koš spravil Sagaj. Bistričani so v zadnjem napadu igrali na svojega prvega strelca Balažica, ki pa je izgubil žogo, ker pa gostje še niso izpolnili bonusa štirih osebnih napak, nas niso mogli poslati na linijo prostih metov. Sekundo pred koncem smo znova zadeli in tekma je bila odločena.

Čestitamo nasprotnikom za borbo na dveh napetih tekmah in jim na prihodnjih tekmah želimo veliko sreče. Naš naslednji cilj pa je zagotovo ta, da po začetku sezone s sedmimi zaporednimi porazi zaključimo s sedmimi zaporednimi zmagami.