Blaž Budja00000
Blaž Frangež902220
 Skupaj306151076

Prva tekma pred domačimi gledalci, drugi poraz v sezoni.
Tekmo smo začeli izjemno motivirani, da se v kar najboljši luči predstavimo domačim gledalcem ter odpravimo napake, ki so se nam dogajale na prvi tekmi proti KD Sobota.

12274324_907954619299289_9129987943946423169_n

Gostje so dobili prvo četrtino s prednostjo 6 točk. Na začetku druge četrtine smo se približali na 3 točke zaostanka, vendar so gostje hitro odgovorili ter kaj kmalu svojo prednost povečali na 14 točk. Tako se je prvi polčas končal z rezultatom 28:42.  V tretji četrtini so gostje svojo prednost povečali na 21 točk, tako da je bila zadnja četrtina več ali manj zgolj formalnost.
Še vedno se opazi naša neuigranost ter predvsem neizkušenost, saj smo tudi tokrat izgubili zelo veliko žog.
Najboljši strelec pri gostih je bil Toni Rajnar, ki je bil s 23 točkami hkrati tudi najboljši strelec tekme. Pri domačinih se je s 17 točkami najbolj izkazal naš najizkušenejši igralec Dejan Balažic.