sobota, 15.11.2014 16:30 Pomurska košarkarska liga 2014/15

KK Radenci

Skupaj00000

KK Lindau HTS Lendava

Skupaj00000
V soboto, 15.11.2014 smo v 2. krogu gostili izkušeno ekipo iz Lendave. Obe ekipi sta nastopili v velikem številu.
Uvodna četrtina je postregla s čvrsto igro obeh ekip. Gostje so veliko menjavali in držali visok ritem igre. Vseeno smo ob koncu bili za 3 točke uspešnejši domačini.
V nadaljevanju so gostje postavili consko obrambo, katera ni prinesla neke velike spremembe v dogajanju na igrišču. Ob polčasu smo vodili 30:25. Četrtino je zaznamovala tehnična napaka klopi gostov in slab odstotek meta na obeh straneh.
Tretjo četrtino so gostje dobili za 2 točki in pred zadnjim delom je bilo še vse odprto.
Sledil je naš strelski mrk saj do 8. minute nismo dali niti točke. Poleg tega smo imeli hitro izpolnjen bonus, kar so gostje lepo kaznovali. Lendavčani so minuto pred koncem vodili že za 12 točk, v zadnji minuti pa je Gomboc dal 8 od svojih 18 točk in tekma se je končala za 7 točk v korist gostov. Rezultat 54:61.
Čestitam borbeni ekipi KK Lindau na fer borbi, prav tako pa svojim soigralcem, s katerimi smo se borili za zmago, na koncu pa je imela večjo zbranost ekipa iz Lendave.
Zapisal: Miran Gomboc