Sandi Horvatič957023
Beno Gönc01201
Denis Rantaša11203
 Skupaj221015761

Po zmagi na prvi tekmi razigravanja je bil cilj domače ekipe jasen. Vse drugo kot zmaga bi pomenilo neuspeh. Domača klop je bila polna, saj se nas je zbralo 12, medtem ko je Lendava prišla na tekmo s sedmerico igralcev.

Tekmo so s trico odprli gostje iz Lendave, kar se je pozneje izkazalo za edino vodstvo gostujoče ekipe na tekmi. Preostanek polčasa je pripadel domačinom. Prva četrtina se je končala s 25:12, polčas pa 49:24. Domači smo zadevali iz vseh mogočih položajev, gostje pa niso našli recepta kako zadevati in zaustaviit razpoložene domačine. V domačen taboru smo se zmenili, da 3 četrtino nadaljujemo v istem ritmu, vendar so tudi gostje pokazali zobe in se enakopravno zoperstavili, ljub vsemu smo domačini uspeli držati “varno” razliko 20-ih točk. Tretja četrtina se je končala z rezultatom 67:46. Zadnja četrtina je bila le še formalnost. Še naprej smo držali razliko 20-ih točk, nastopili so vsi igralci, ki so prišli in tekmo varno pripeljali do konca. Konec tekme 79:61. Tako nam je uspel veliki met in uvrstitev na zaključni turnir v krstni sezoni, kjer bomo dali vse od sebe in skušali doseči čim boljšo uvrstitev