Patrik Topolnik24808
Žiga Žibrat00000
12Matevž jakelj11203
 Skupaj23921661

V prvi tekmi razigravanja smo domači pričakali goste iz Ljutomera, katere smo v rednem delu 2x premagali, zaradi pomanjkanja ključnih igralcev pa smo vedeli, da bo ta tekma druga zgodba.

Prvo četrtino so bolje odprli gostje in povedli z 1:7, igra v napadu ni stekla. Do konca četrtine je razlika ostajala ista, končala se je z 11:16. Drugo četrtino smo bolje odprli domači, povedli za 2 točki (20:18), vendar smo se v napadu mučili. Domači smo v 2/4 dopustili zgolj 5 točka, a kaj ko je v napadu zadeval le Balažic. Rezultat 25:21. V tretjem delu srečanja si nobena ekipa ni priigrala večje prednosti. Po dveh zadetih metih za 3, pa so gostje dobili 3/4 z 37:38.
Popolnoma enaka zgodba se je nadeljevala tudi v zadnjem delu, mučenje žoge, gledalcev… po dveh trojkah Godca, pa so Ljutomerčani pobegnili na 6 točk, kar pa je bilo preveč za domače. Tekma se je končala z 57:61. Igralec tekme D. Balažic 34 točk.
Serija se seli zdaj v Ljutomer, domači pa smo odločeni da jo pripeljemo nazaj domov, a to se bo zgodilo le z boljšo igro.