9Jernej Ferčak333110
11Tadej Ratnik811017
15Tomaž Bojnec00000
 Skupaj351014484

V 9. krogu Radenska Naturelle PKL smo na domačem terenu pričakali ekipo KK Sistemorg Beltinci. Na domači strani se je zbralo 9, na gostujoči pa 8 igralcev.

Prva četrtina je potekala dokaj izenačeno. Nobena izmed ekip si ni priigrala večje prednosti.

Začetek druge četrtine je bil nervozen, z kar nekaj zgrešenimi meti na obeh straneh. Na sredi 2. četrtine je semafor kazal 17:13, nakar so goste prestavili v višjo prestavo in z delnim izidom 13:0 prešli v vodstvo, ki ga več niso izpustili iz rok.
Rezultat polčasa 27:36.

V tretjo četrtino smo vstopili odločneje in z željo, da rezultat spreobrnemo v našo korist. A zgodilo se je ravno obratno. Goste so nas z agresivnim pressingom prisilili v številne napake, izgubili smo veliko število žog. Omeniti velja serijo gostov 25:0, s katero so prišli do 30 točk razlike.

Pred zadnjo četrtino je semafor kazal 44:69, tako da je le-ta bila še zgolj formalnost. Končni rezultat 63:84.

Pri domačih sta bila strelsko najbolj učinkovita Orgolič s 14 točkami ter Farkaš s 10 točkami. Pri gostih je največ točk dosegel Zver (22 točk).