13Matjaž Bogša20004
14Andrej Copot10013
19Luka Kosi10002
 Skupaj201518560

V 8. krogu Pomurske košarkarske lige smo domačini ŠD Murska Sobota pričakali drugouvrščeno ekipo
KD Ljutomer.
Vloga favoritov je pripadala gostom in tako se je odprla tudi tekma in vodstvo gostov z 2:6. Domači
trener Tomaž Bodanec ni dolgo čakal in v 3 minuti vzel minuto odmora. Po minuti odmora smo v
domačem taboru zaigrali boljše ter dobili prvo četrtino z rezultatom 19:12.
Druga četrtina je potekala dokaj izenačeno. Domačini smo skozi drugo četrtino držali goste na 4, 5
točk razlike, rezultat polčasa 37:32.
Z še večjo odločnostjo, da tekmo dobimo, smo domači prestavili v višjo prestavo in 3 četrtino dobili
z rezultatom 21:16 ter povišali razliko na 10 točk razlike.
V začetku zadnje četrtine sta obe ekipi izmenično dosegali koše, nakar smo domači dosegli 8
zaporednih točk ter povišali prednost na »varnih« 19 točk 3 min pred koncem srečanja. Tekmo smo
nato tudi varno pripeljali do konca ter se veselili 3 zmage v krstni sezoni.
Junak srečanja zagotovo Jure Bilić, ki je dosegel 41 točk, strelsko sta mu pomagala Uroš Pavel, ki je
končal s 16 točkami, ter Damjan Žilavec z 12 točkami. Pri gostih je bil edini razpoložen Copot Jernej, ki
je dosegel 22 točk, vsi ostali niso presegli dvomestne številke.