Dejan Žižek21105
Tomaž Bodanec30017
Mario Dotto00000
 Skupaj141521346

V 7. krogu smo v domači dvorani pričakali ekipo iz Murske Sobote, kateri smo se želeli maščevati za poraz v 2. krogu.

Tekmo smo začeli bolje domači, saj je rezultat v 4. minuti kazal 11:3 za domače, na kar je sledila majhna kriza v napadu domačih, ki so jo s pridom izkoristili gostje in se pod vodstvom U. Pavla približali na 2. točki razlike. Do konca četrtine smo se domači uspeli odlepiti na 6 točk razlike. Rezultat 19:13.
V drugi četrtini nobena ekipa ni prevladovala. Koši so padali na obeh straneh igrišča, velja omeniti, da je pri domačih 11 od skupno 14 točk dosegel Farkaš (3 trice). Rezultat ob polčasu 33:24 za domače.
V tretjo četrtino smo domači vstopili odločeni, da tekmo dobimo zato smo poslali svojo prvo peterko na parket, kar se nam je tudi obrestovalo saj smo naredili delni izid 14:2. Potem smo pa zaradi sumljivih sodniških odločitev domači dobili dve tehnični napaki, kar je s pridom izkoristil Bilič in zadel vse štiri proste mete in Soboto malo približal. Rezultat po 3/4 55:40.
V zadnjem delu tekme smo vstopili z mislijo, da poskusimo  tekmo mirno pripeljati do konca.
Delo nam je olajšala tudi 5. osebna napaka Biliča, kar nam je omogočilo veliko lažje delo pod obročem in to se je tudi poznalo na rezultatu saj smo zadnji del dobili domači z 22:6.
Pri domačih sta bila najbolje razpoložena B. Laci 19. točk in Farkaš 16. točk. Pri gostih je največ 19 točk dosegel Bilič.