13Matjaž Bogša20004
19Luka Kosi20004
34Uroš FIlipič00000
 Skupaj24912259

V petek, 18.1.2019 je potekala še druga tekma PKL-ja v tej sezoni proti hitrim Ljutomerčanom, tokrat v Beltincih.
Gostje so prišli v polni postavi, a njihov prvi igralec A. Copot zaradi poškodbe ni zaigral. Domačih se nas je zbralo vsega 6 igralcev in smo se pred tekmo odločili, da bomo poskusili presenetiti nasprotnike z cono in izkoristiti našo (malo) dvorano. V prvi četrtini smo na podlagi obrambe hitro naredili razliko. Po nekaj uspešnih akcijah se je rezultat ustavil pri 24 proti 12 .
V drugi četrtini je bil glaven pod obročem Aleš Novak, ki je dosegel 12 točk od skupno 17 v četrtini. Gostje so igrali prvo polovico tekme zelo raznoliko in všečno košarko, ampak manjkal jim je zaključek (mogoče malo sreče). Po polovici tekme je bil rezultat 41-23 za domačine.
V drugi polovici tekme smo igrali isto igro in še naprej uveljavljali premoč pod košem (Zver, Novak, Bojnec). Zelo dobro 3. četrtino je imel Copot J., ki je držal ekipo v igri (9 točk). Zadnja četrtina je bila le še formalnost. Beltinški centri so dosegli 78% vseh točk. Pri gostih sta bila v dvomestnem številu Copot J. in Štrakl L.(49% vseh točk), kar je pa bilo premalo za morebitno presenečenje v Beltincih.