Jure Bilić522214
Filip Draković20004
Filip Čontala20015
 Skupaj1888450

V petek, 11. januarja smo domačini iz Beltinec gostili novince v letošnji ligi ekipo ŠD Murska Sobota. Za nas je bila to tretja tekma po novem letu, tako, da smo že prišli nazaj v ritem 2 tekem na teden. Obe ekipi sta na tekmo prišli v številčni zasedbi- domačih nas je bilo 9, gostov pa 11.
Po začetnih, rahlih težavah s semaforjem, smo domačini odprli tekmo z delnim izidom 7:0, takrat so se prebudili tudi gostje in dosegli svoj prvi koš. Nadaljevanje je bilo precej izenačeno, rezultat ob koncu četrtine pa 18:14. Domači smo po prvi četrtini izvedli pravo hokejsko menjavo in v igro poslali 4 nove igralce s klopi. Menjava pri domačinih ni bistveno spremenila stila igre, tekma je bila še vedno precej izenačena, s številnimi napakami, rezultat ob polčasu pa + 4 za domače (31:27).
 Podobna igra se je nadaljevala tudi v drugem polčasu. Domači smo bili ves čas v prednosti, jo vmes povečali na dvomestno število, vendar se gostje niso predajali do konca tekme ne glede na rezultat.  Njihova borbena igra jim je ob koncu tekme (v zadnjih 2 minutah) prinesla delni rezultat 8:0 in tako zmanjšanje končne razlike na -8 (58:50).
Domačini smo si zaradi številčne zasedbe minutažo lepo porazdelili med seboj. Čestitke gostom za borbeno igro. Z enakim pristopom bodo v nadaljevanju lige še marsikomu mešali štrene.