Jure Rudolf40208
Patrik Topolnik11216
Lan Horvat Kovač428010
 Skupaj14718548

V 6. krogu smo na domačem terenu pričakali ekipo iz Ljutomera. Na domači strani se je zbralo kar 14 igralcev, tako da smo morali narediti selekcijo, in sta dva igralca ostala na tribuni. Na gostujoči strani pa se je zbralo 7 igralcev.

Tekmo smo bolje začeli domačini in v 3. minuti povedli s 7:2. Nakar je sledil strelski »mrk«, kar so gostje s pridom izkoristili in z delnim izidom 10:0 prešli v vodstvo.

V drugo četrtino smo vstopili odločneje in z željo, da rezultat spreobrnemo v našo korist. Gostje so postavili consko obrambo, ki pa ni delovala po njihovih željah, saj se nam je »odprl« met in smo zadevali praktično iz vseh položajev.
Rezultat polčasa 35:25.

Podobna igra se je nadaljevala tudi v tretji četrtini, v kateri smo domači ves čas vztrajno povečevali svojo prednost.

Pred zadnjo četrtino je semafor kazal 55:33, tako da je le-ta bila še zgolj formalnost. Končni rezultat 77:48.

Pri domačih, pri katerih so se med strelce vpisali prav vsi igralci, sta bila strelsko najbolj učinkovita Orgolič s 17 točkami ter Gonza s 10 točkami. Pri gostih je največ točk dosegel Godec (16 točk).