13Matjaž Bogša10002
14Andrej Copot801218
19Luka Kosi20004
 Skupaj3427474

V nedeljo 9.12.2018 smo košarkarji ŠD Tropicano Bistrica gostili ekipo KD Ljutomer. Klop gostov je štela 12, domača pa 10 igralcev. Na obeh straneh smo pogrešali nekaj »prvokategornikov«. Pri gostih je manjkal mlajši od bratov Copot, pri domačih pa smo zaradi bolezni in poškodb pogrešali predvsem Orgoliča, Žiga in Vučka.

Začetek tekme je potekal izenačeno, nobena ekipa si ni priigrala večje prednosti. Nato so gostje prestavili v višjo predstavo in z hitro igro povzročali preglavice domači obrambi. Domače je v igri držal Balažic, ki je dosegel 7 točk. Pri Ljutomerčanih je izstopal predvsem Nemec z 10 točkami.

Gostje so tudi v drugi četrtini vztrajno polnili koš in povečevali razliko v rezultatu. Pri domačih pa žoga ni in ni hotela v koš. Rezultat polčasa 19:40 za goste.

Tudi začetek polčasa ni prinesel bistvene razlike v igri. Pri domačih je na klopi zaradi poškodbe obsedel Balažic. Gostje so suvereno nadzorovali tekmo, ter še povečali razliko. Le tri zaporedne »trice« Farkaša, so bile edina svetla točka domačih v tretji četrtini.

Zadnja četrtina tekme je bila le še formalnost, kar sta obe ekipi izkoristili in poslali vse igralce na teren da zaigrajo in si naberejo izkušnje.

Čestitke gostom za zasluženo zmago. Vsem navdušencem PKL pa želimo lepe praznike.