Robert Novak446012
Beno Gönc03403
Damjan Novak20004
 Skupaj231630466

V 4. krogu Pomurske košarkarske lige smo ŠD Murska Sobota gostili KK Lindau Lendava. Na domači klopi se je zbralo 12 igralcev, na gostujoči pa 8.

Prva četrtina se je odvijala po željah domače ekipe. Z dobro obrambo in dobro igro v napadu smo dosegli 25 točk, prejeli pa le 14.

V drugi četrtini so gostje spremenili način obrambe iz conske na mož na moža, kar nam je povzročalo veliko težav. Tako smo prvi koš v drugo četrtini dosegli komaj v 6 min, gostje pa so pridno polnili domačo mrežico, tako da so na počitek odšli s točko prednosti.

Tretja četrtina je bila dokaj izenačena. Gostje so jo dobili z rezultatom 13:10, tako so imeli pred zadnjo četrtino 4 točke prednosti.

Začetek zadnje četrtine je pripadel domači ekipi. Delni rezultat 8:0 in prednostjo 4 točk, vendar so gostje iz Lendave hitro odgovorili z delnim rezultatom 9:0. Domači smo se jim na koncu približali na točko zaostanka, vendar smo katastrofalno izvajali proste mete in tako izgubili tekmo, katero bi lahko dobili.

Pri gostih se je najbolj izkazal Frančič Dušan z 18 točkami, vendar so tudi  drugi  dali svoj točkovni doprinos, medtem ko je bil pri domačih razpoložen le Jure Bilić, ki je dosegel 22 točk.