8Blaž Laci00000
10Primož Laci00000
17Andrej Prša20004
 Skupaj23814256

Košarkarji iz Beltinec nadaljujemo z napornim ritmom igranja 2 tekem na teden in smo v Beltinški žuti areni gostili sosede iz Bistrice. Zaenkrat smo polovično uspešni, saj smo v Pomurski košarkarski ligi zmagali vse 3 tekme, v Ptujski košarkarski ligi pa smo 3 tekme izgubili (pozna se razlika v kakovosti pa tudi udeležba na tekmah in telesna pripravljenost). V petek se nas je na domači klopi zbralo 9 igralcev, gostje pa so prišli z 12 igralci, kar je bil pokazatelj, da so se prišli boriti in nas morebiti presenetiti ter tako vknjižiti pomembno zmago  v boju za finalni turnir. Vloga favorita je vseeno pripadala domači ekipi. Za petkov termin se je zbralo tudi respektabilno število gledalcev (15).

Po skoku za žogo smo domačini povedli z trojko Leona Zvera. Tekma se je odvijala naprej v zelo borbenem duhu ter izmeničnem doseganju košev, pri čemer smo bili domačini cel čas v vodstvu, gostje iz Bistrice pa so nas poizkušali ujeti, pri čemer so zgrešili kar nekaj “zicerjev”. Prva četrtina se je končala z vodstvom Beltinec 17:11. V drugi četrtini se je podobna igra nadaljevala, ekipi pa sta z menjavanjem igralcev poizkušale zadržati visoki ritem igranja ter tako presenetiti nasprotnika. Ob koncu četrtine smo domačini z kontro in trojko uspeli zadržati in nekoliko povečati prednost (7 točk). Rezultat ob polčasu je bil 32:25

V drugem polčasu smo domačini skušali tekmo čimbolj mirno pripeljati do konca ter privarčevati nekaj moči za sobotno tekmo, seveda pa so tudi gostje imeli svoj cilj in se niso predali že vnaprej. Borbena in napeta tekma se je nadaljevala, tretjo četrtino smo domačini dobili za 4 točke ter uspeli povečati razliko na 11 točk (50:39).

V zadnji četrtini je gostom uspel delni preobrat, zmanjšali so razliko na 4 točke (58:54), vendar jim je za popolni preobrat zmanjkalo moči ter časa. Domači košarkarji smo uspeli tekmo mirno pripeljati do konca ter zmagati z rezultatom  68:56. Pri domačih je največ točk dosegel Zver (18), pri gostih pa Balažic (19). Čestitke Bistričanom za zelo dobro in borbeno tekmo, domačini pa smo uspeli zadržati svoj niz nepremagljivosti (4-0) (Tomi Hercan, KK Beltinci).