8Blaž Laci11214
10Primož Laci00000
12Erik Vučko12404
 Skupaj191321455

V 2. krogu Pomurske košarkarske lige smo na drugi zaporedni domači tekmi ŠD Murska Sobota pričakali ŠD Tropicano Bistrica. Na obeh straneh se je zbralo veliko igralcev, v domačem taboru se je tako zbralo 12 igralcev, v gostujočem taboru pa 11.

Prvo četrtino smo domači odprli s trojko, vendar so gosti takoj odgovorili s 4 zaporednimi točkami. Nadaljevalo se je tako, kot se je začelo. Obe ekipi sta se izmenjevali v vodstvu. Četrtina se je zaključila s piko prednostjo za goste.

Drugo četrtino so boljše odprli gostje s 4 zaporednimi točkami. Najvišja prednost je znašala 6 točk pri rezultatu 23:17 za goste, vendar se v domačem taboru nismo dali ter uspeli do polčasa nekoliko znižati zaostanek, rezultat polčasa je bil 26:29.

V polčasu smo se v domačem taboru dogovorili, da skušamo čim bolje odigrati v obrambi, kar nam je nato tudi uspelo. Z delnim rezultatom 11:0 smo prešli v vodstvo. Preostanek četrtine je potekal izenačeno in se končal z rezultatom 43:48. V tej četrtini je izstopal Bilić Jure, ki je dosegel 10 točk.

Zadnjo četrtino smo v domačem taboru odigrali zelo pametno. S počasno igro smo onemogočili, da bi se nam lahko Bistrica po hitrem postopku približala. Prvih 4 minut četrtine ni bilo koša ne na eni ne na drugi strani. Minuto do konca tekme je bila razlika gromozanskih 8 točk.  Po dveh zaporednih trojkah, so se gosti uspeli približati na 3 točke, vendar smo uspeli tekmo pametno pripeljati do konca.

Tako smo se v domačem taboru uspeli veseliti prve zmage, kar nam je uspelo relativno hitro, že v drugem krogu. Tekma se je končala z izidom 60:55. Pri domačih je največ točk dosegel Jure Bilić, ki se je ustavil pri 18 točkah, pri gostih pa sta bila najbolje razpoložena Balažic Dejan in Žigo Igor, ki sta dosegla vsak po 14 točk.

Za konec velja omeniti, da se je spet zbralo veliko gledalcev, za kar smo v domačem taboru iskreno veseli.