Beno Gönc10002
Denis Rantaša400311
 Skupaj301323477

bis-len

V desetem, torej zadnjem krogu rednega dela PKL, je bilo na sporedu srečanje med domačo ekipo TROPICANO BISTRICA in gosti iz Lendave. Na domači klopi se je zbralo 10, na gostujoči pa po 8 igralcev.

V tekmo so bolje vstopili domači in v peti minuti povedli z 8:2. Sledil je odgovor gostov, ki so do konca četrtine izid obrnili v svojo korist(12:13). Za domače je večino točk v četrtini dosegel Laci B. (8 točk).

Druga četrtina se je začela enakovredno. Obe ekipi sta se izmenjevali v vodstvu. V 5. minuti so domači zadeli dve zaporedni “trici” in prišli v vodstvo +8. Gostje so takoj reagirali z minuto odmora ter tako umirili igro. Do konca polčasa so domači ohranili prednost in zaključili z +5. Izid polčasa 33:28.

Tudi začetek tretje četrtine je pokazal da bo tekma zelo izenačena. Koši so padali na obeh straneh, vendar si nobena ekipa ni priigrala večje prednosti.

Gostje so v zadnji del tekme vstopili z +3. Prednost so spretno povečevali in tri minute pred koncem vodili z desetimi točkami razlike. Prednost so uspeli ohraniti do konca. Končni rezultat 67:77. Najboljši strelci Laci B. (17) in Farkaš G. (15) pri domačih. Pri gostih pa Frančič (18.točk)

Konec tekme. Tudi konec sezone za nas ko smo izvedeli za rezultat tekme v Beltincih.