12Erik Vučko00000
17Andrej Prša20004
 Skupaj2047347

bel-bis

V 4. krogu Radenska Naturelle Pomurske košarkarske lige smo igralci KK Beltinci v »žuti dvorani« gostili ekipo ŠD Tropicano Bistrica. Naša klop je štela 12, gostujoča pa 9 igralcev, brez »izgubljenega sina«  Grege F.

Na začetku tekme sta se ekipi izmenjavali koše. V obrambi smo naredili nekaj napak, zato so gostje imeli možnost da zadenejo v napadu pa je delovala močna centrska naveza Zver- Novak. Na koncu prve četrtine je pri gostih  Orgolič zadel tri trojke. Prva četrtina se je zaključila z rezultatom 19:12.

V drugi četrtini se je prebudil Štihec D. ki je zadel 8 pik in imel ogromno skokov. Pogrešali smo točke od »Mr. 44« (Jernej Ferčak) ki je komajda prispeval prvi dve točki. Z parimi dobrimi akcijami smo se oddaljili od KK Bistrice in ob polčasu je bil rezultat 45:24.

Tretja in četrta četrtina je bila tako zgolj formalnost. Tekma se je zaključila z rezultatom 73:47.

Pri gostih je bil najbolj razpoložen Orgolič, ki je dosegel 17 točk. Pri domačih pa Novak z 14 točkami in Štihec z 12 pikami in neverjetnimi 21 skoki.

V naslednjem krogu nas čaka gostovanje v Ljutomer proti ekipi PŠK Ljutomer (sestavil: Žiga Kovač, KK Sistemorg Beltinci).