nedelja, 21.12.2014 14:30 Pomurska košarkarska liga 2014/15

KD Ljutomer

Skupaj00000

KD NONA Sobota

Skupaj00000

V petem krogu Pomurske košarkarske lige smo se pomerili z gosti iz Murske Sobote in ekipa KD Ljutomer.

Tekmo so bolje začeli gostje in s hitrimi protinapadi Tomaža Novaka, do konca 1. četrtine ustvarili prednost, ki je ob koncu znašala 11 točk. Domačini nismo našli odgovora na consko obrambo, zato se je prednost še samo povečevala do konca druge četrtine. Ob koncu prve polovice je bil rezultat 19:38 za goste.

V tretji četrtini smo se domačini »malo prebudili« in se enakovredno postavili ob bok gostom. Vendar tudi to ni bilo dovolj, da bi zmanjšali razliko, ki je naraščala iz četrtine v četrtino. Zaradi dobre conske obrambe nismo prišli do metov iz razdalje. Statistika beleži le en zadeti met izza črte za tri točke. Pri gostih pa kar pet.

V zadnji četrtini se je prednost gostov po nekaj izgubljenih in ukradenih žogah še samo povečala in tekma se je končala z rezultatom 47:76. Nasprotniki so bili očitno boljši in za to jim tudi čestitamo.