11Tadej Ratnik824220
15Tomaž Bojnec31218
 Skupaj29614771
len-bel
Obe ekipi sta prišli na zadnjo tekmo rednega dela v nekoliko okrnjenih postavah, tekma ni odločala o  končni razvrstitvi. Začetek tekme  je bil pri naših igralcih odločen in tudi strelsko uspešen, saj smo povedli za 7 točk. Prednost bi lahko še najmanj podvojili, toda žal smo v nadaljevanju zgrešili najmanj 4 čiste zicerje ter nekaj žog, in gostom dovolili, da so nas ujeli in tudi rezultatsko prehiteli.
V drugi četrtini so gostje začeli z agresivno in hitro igro, ki jim domačini nismo bili kos, saj so iz protinapadov polnili naš koš.
Ob postavljeni coni, smo v drugem delu tekme nekoliko ustavili goste, začeli zadevati in zmanjšali zaostanek na 10 pik in se nadejali uspešnega zaključka tekme.
Ob začetku zadnje četrtine je gostom uspel delni rezultat 8 :0 , kar je v bistvu odločilo tekmo, saj so bila prizadevanja domačih zaman. Gostje so rutinirano pripeljali tekmo do konca brez večjih težav in zasluženo zmagali.