Denis Rantaša00000
 Skupaj31313570

bis-len

V soboto 3. marca 2017 je bilo v telovadnici OŠ Črenšovci na sporedu srečanje med ekipo KK Lindau in domačo ekipo ŠD Tropicano Bistrica. Na obeh klopeh se je zbralo 8 igralcev.

Tekmo so dobro začeli gostje z dvema hitrima košema, kar pa ni zmotilo domače ekipe, ki so z delnim izidom 6:0 prevzeli vodstvo in ga do konca prve četrtine tudi obdržali (23:19).

Druga četrtina tekme je bila izenačena. Delni rezultat je bil 12:12. Tako je domača ekipa dobila polčas s štirimi točkami prednosti (35:31).

V tretji četrtini so gostje dobro izkoriščali napake domače ekipe. V četrti minuti je Tuksar Stanko izenačil rezultat z metom za tri točke. Gostje so nadaljevali z dobro igro in dobili tretjo četrtino s štirimi točkami prednosti (46:50).

V zadnji četrtini je napetost med ekipama naraščala, k temu sta pripomogla tudi sodnika. To ni zmotilo gostujoče ekipe, ki je vodstvo obdržala do konca in zmagala z rezultatom 61:70.

Pri ekipi gostov sta se najbolj razigrala Tuksar Stanko z 21 točkami in Horvatič Sandi, ki je dosegel 21 točk. Pri domači ekipi sta največ točk dosegla Vučko Erik in Trstenjak Danijel, Vučko 17 in Trstenjak 14 točk.

Za domačo ekipo je bila to zadnja tekma v sezoni 2016/17. Gostujoči ekipi želimo uspešen zaključek sezone v ligi PKL.