17Filip Karba21205
4Luka Kosi04804
 Skupaj231536162

bis-psk

V 11. krogu PKL smo na domačem terenu pričakali ekipo iz Ljutomera. Na domači strani se je zbralo 9 igralcev, na gostujoči klopi pa 11 igralcev.

Tekma se je začela dokaj izenačeno.  Prvi točki na tekmi je dosegel Orgolič. Po košu Prše je rezultat sredi prve četrtine kazal 9:4 v korist domačinov. Obe ekipi sta igrali dobro obrambo, na kar kaže tudi končni rezultat prve četrtine – 13:9.

V drugo četrtino smo bolje vstopili domačini in razliko po košu Vučko E. povišali na 7 točk. Ob koncu prvega dela so gostje z delnim izidom 7:0 rezultat izenačili na 24:24. Končni rezultat prvega polčasa (27:26) je s trojko postavil Orgolič.

Drugi polčas so bolje odprli gosti, ki so dosegli prve 4 točke. Sredi tretje četrtine je semafor kazal 32:30 v korist domačinov. Nekaj črnih minut domače ekipe in nekatere sporne sodniške odločitve so prispevali k temu, da so gostje z delnim rezultatom 12:0 prišli do »varne« prednosti desetih točk (32:42). Rezultat 3. četrtine je z dvema zadetima prostima metoma postavil Vučko (39:48).

Sredi zadnje četrtine smo še nekako uspeli držati priključek z Ljutomerčani (44:52) in upali na napeto končnico. Vendar je nato sledil »mrk« in do konca tekme nismo uspeli več zadeti. Ljutomerčani so razliko do konca tekme povišali na 18 točk.

Čeprav končni rezultat 44:62 v korist Ljutomerčanov tega ne kaže, je šlo za izredno napeto, borbeno ter živčno tekmo, k čemer sta s napakami svoje prispevala tudi sodnika.

Na domači strani sta se najbolj izkazala Vučko (13 točk) ter Orgolič (11 točk). Pri gostih sta bila najučinkovitejša Rajnar s 17 točkami ter Copot A. (13 točk).