17Filip Karba10002
4Luka Kosi512112
 Skupaj291316374

bel-pšk

V 9. krogu lige PKL je bil na sporedu prekmursko-prleški derbi. Tekmo v “Žuti areni” so s hitrejšim tempom igre začeli nasprotniki iz Ljutomera, ki so si priigrali prednost štirih točk na polčasu. V svoji dvorani zmeraj neugodni Beltinci, nadaljevanje tekme niso prepustili naključju in so pred zadnjo četrtino zaostajali le še za koš. To ni zmotilo razpoložene Prleke, ki so v zadnjem delu tekme, z rezultatom četrtine 9 : 20, pridelali končno zmago s 61 : 74. KK Beltince čaka pomembna in naporna serija tekem na domačem igrišču, namreč naslednji trije vikendi bodo v “Žuti areni” rezervirane za košarko (28.1. Lindau Lendava, 3.2. Adeco Oldstars, 4.2. KD Sobota, 10.2. KK Starše, 11.2. KK Bistrica).

Ni pomembno kolikrat padeš, pomembno je kolikrat se pobereš, zato vsi ljubitelji košarke vabljeni na tekme v Beltincih, ker od zdaj za Beltince štejejo le zmage (Sestavil Grega Farkaš. KK Sistemorg Beltinci).

IMG_20170121_194025 IMG_20170121_193931 IMG_20170121_192632 IMG_20170121_192615 IMG_20170121_185743