17Andrej Prša20004
20Bojan Balažek324210
 Skupaj242136372

bel-bis

Po porazu v prvem krogu smo se Beltinčani v drugem krogu zopet v domači dvorani pomerili z ekipo iz Bistrice, ki je v uvodnem krogu izgubila proti Ljutomeru. Obe ekipi sta na tekmo prišle z zavidljivim številom igralcev (11 in 10), s tem, da je pri domačih zaradi bolezni ali poškodb manjkala skoraj celotna centrska linija (Zver, Štihec, Šinkec).

IMG_20161112_191150

S trojko so povedli gostje. Domača ekipa je nato predvsem po zaslugi agresivne obrambe po celotnem igrišču prišla do občutne prednosti, ki pa je skopnela do konca prve četrtine, tako da smo jo Beltinčani dobili s 23:20.

V drugi tretjini so košarkarji Beltinec nadaljevali z agresivno obrambo in na odmor odšli s prednostjo 15 točk.

IMG_20161112_191457

Ekipa iz Bistrice je v tretji četrtini uspela vzpostaviti ravnotežje in predvsem po zaslugi razpoloženega Dejana Balažica dobila tretjo četrtino z rezultatom 18:16.

13 točk prednosti pred zadnjo četrtino je bilo dovolj za domačine, da so tekmo brez večji težav pripeljali do konca in jo zaključili z zmago s 95:72.

Pri gostujoči ekipi se je najbolj izkazal Dejan Balažic, ki je dosegel 34 točk. Najboljša strelca na domači strani pa sta na bila Blaž Ulaga in Jernej Ferčak, oba z 20 točkami.

IMG_20161112_192034

V naslednjem krogu Bistričani gostujejo v Murski Soboti, Beltinčani pa imamo prosto (sestavil: Tadej Petek, KK Sistemorg Beltinci).