sobota, 6.12.2014 17:00 Pomurska košarkarska liga 2014/15

# Igralec Položaj FGM FTM FTA 3PM Točke
 Skupaj00000

KK Radenci

Skupaj00000
V 5. krogu Radenska Naturelle PKL smo se Sobočani pomerili s košarkaši iz Radenec.
Tekmo smo bolje odprli domači. Gostje so svoje prve točke dosegli šele v 8.minuti tekme, vendar v tem obdobju tudi domači nismo pretirano blesteli, vseeno pa smo nekajkrat zadeli koš in povedli z 9-0. Do konca četrtine smo potem obojni prikazali malce boljšo strelsko formo in četrtino končali z rezultatom 20-5.
Drugo četrtino so bolje začeli gostje in hitro prišli pod 10 točk razlike, vendar smo se domačini zbrali in vseeno potegnili razliko čez 10. Razlika se je ves čas gibala med 10-imi in 15-imi točkami razlike. Polčas +13 (33-20).
V tretji četrtini podobna zgodba kot v drugi. Dokaj izenačena tekma na obeh straneh. Domači smo vzdrževali razliko okrog 10-ih točk. Rezultat po treh četrtinah 46-37.
V zadnjo četrtino smo domačini vstopili z željo, da razliko malce povečamo in se izognemo nepotrebni napeti končnici, kar nam je tudi uspelo. V določenem treutku je bila razlika tudi že +20 v korist domačinov, vendar so Radenčani zaključili z zaporednimi petimi točkami in zaostankom 15-ih točk. Končni rezultat 65-50!
Po tekmi je sledil še podaljšek v obliki prijetnega druženja…