sobota, 8.11.2014 20:00 Pomurska košarkarska liga 2014/15

KK Radenci

Skupaj00000

PŠK Ljutomer

Skupaj00000
Na Martinovo soboto smo v prvem kolu letošnje lige gostili ekipo PŠK Ljutomer. Obe ekipi sta bili precej številčni.
Tekmo je s trojko otvoril domači novinec Frangež. Pri domačih je bil najbolj razpoložen Rajnar, ki je v prvi četrtini dosegel 8 od skupno 24 točk. Četrtino je zaznamovala precejšnja nezbranost in veliko napak pri podajah domačinov, kar je dalo  6 točk zaostanka in rezultat 14:20.
V drugi četrtini smo poskusili z menjavo obrambe, kar se je obrestovalo, saj smo to četrtino dobili za 7 točk.
Tretji del igre je potekal v podobnem ritmu kot drugi in ker si nobena ekipa še ni zagotovila zmage se je čakalo kaj se bo zgodilo v zadnji četrtini. Z vstopom v igro novinca Fariča se je začelo nekaj dogajati v našem napadu, pobrali smo nekaj žog pod košema in dosegli nekaj točk iz igre. Piko na I je z doseženo trojko v predzadnji minuti postavil Kozic in dvoma o zmagovalcu ni bilo več. Končni rezultat tekme je bil 71:64.
Mladim igralcem iz Ljutomera čestitam na fer igri in dobri borbi ter jim ob tem želim, da jim letos uspe zmagati več tekem kot lani.
V drugem kolu prihaja k nam vedno neugodna ekipa iz Lendave, vendar smo odločeni, da vpišemo drugi par točk.
Zapisal: Miran Gomboc