sobota, 6.12.2014 19:15 Pomurska košarkarska liga 2014/15

KK Sistemorg Beltinci

Skupaj00000

PŠK Ljutomer

Skupaj00000

Tekmo med Beltinci in PŠK Ljutomer smo v podobno številčni zasedbi, domačini 9 igralcev gosti z 10 igralci, bolje začeli domačini in povedli 9:0, nakar so se gostje odzvali z minuto odmora. Po minuti odmora jim je uspelo doseči tudi prve točke vendar smo na igrišču še vedno prednjačili domačini ki smo bili bolj zbrani v obrambi kjer smo ukradli nekaj žog in jih z hitrimi napadi tudi unovčili, tako se je prva četrtina končala s 28:8 za domačine.

1. četrtino so gostje začeli bolje kot 1. In bili prve 3 minute enakovredni tekmec, nakar smo domačini strnili obrambo in tudi bolj koncentrirano odigrali v napadu in izkoristili višinsko premoč Štihca in tako na polčas odšli s prednostjo 33 točk, rezultat 56:23.

2. četrtina se je odvijala podobno kot 2., mogoče malo bolj enakovredno, gostje so začeli zadevati še najbolj so se poznale trojke Kosija ki jih je v tej četrtini dosegel kar 4. Pri domačinih pa je pomagal korak držati Ratnik, ki je zadeval s vseh položajev in uspešno ukradel nekaj žog.

3. četrtino smo domačiniodigrali bolj skromno in pod pritiskom stotice naredili preveč napak tako so jo dobili gostje iz Ljutomera.

Rad bi se zahvalil sodnikoma za korektno opravljeno delo in gostujoči ekipi za borbeno in fer tekmo do konca.