sobota, 22.11.2014 19:15 Pomurska košarkarska liga 2014/15

KK Sistemorg Beltinci

Skupaj00000

KK Radenci

Skupaj00000

V tretjem krogu Pomurske košarkarske lige se je domača ekipa KK Sistemorg Beltinci pomerila proti ekipi KK Radenci. Beltinčani so bili rahlo oslabljeni, ker so ostali brez Sebastijana Fujsa standardnega člana prve petorke, ki je imel dan pred tekmo prometno nesrečo. Upamo na uspešno okrevanje ter na čimprejšnjo vrnitev med dva obroča!

Tekmo so bolje začeli gostje ter tako zasluženo dobili prvo četrtino z razliko +7 (18:25)
Z isto prednostjo gostov se je končal prvi polčas predvsem po zaslugi Šijanca ter veterana Gomboca, ki sta bila zelo uspešna pri metu za 3 točke.

Tretja četrtina pa se je obrnila v prid domačinom, ki so uspeli obrniti potek tekme tudi po zaslugi Toni Rajnarja, ki je dobil 4 osebno napako ter moral na klop. Beltinčani  so dobili četrtino z 27:14.

V zadnji četrtini pa ni več prišlo do presenečenj in tako je zmaga ostala doma z rezultatom 83:64. Za zmago je bila zaslužena predvsem dobra obramba ter nekaj uspešno realiziranih kontra napadov na krilih Ratnika, Štihca ter Ulage.

Ekipa KK Sistemorg Beltinci pa že nestrpno pričakuje naslednji krog v katerem se bo pomerila z vselej neugodno ekipo KK Lindau iz Lendave.