14Andrej Copot05905
34Uroš FIlipič11403
 Skupaj252237678

bis-lju

V nedeljo nas je čakala še druga tekma v dveh dneh. Tokrat nam je nasproti stala ekipa iz Ljutomera.

V tekmo smo vstopili izjemno sproščeni, saj smo vedeli, da ne moremo ničesar izgubiti. Kljub temu so tekmo bolje začeli gostje ter celotno prvo četrtino vodili s 8, 9 točkami razlike. Končni rezultat prve četrtine je z dvema zadetima prostima metoma postavil Balažic. Prva četrtina se je končala z rezultatom 13:19 v korist gostov. Velja omeniti, da je 12 izmed 13 točk dosegel naš najboljši igralec Balažic.

Tudi druga četrtina je potekala po željah gostov, saj so vseh 10 minut držali varno razliko 10 točk. Polčas se je končal z rezultatom 25:34.

Tretjo četrtino smo bolje začeli domačini, ter dosegli prvih 8 točk, kar je pomenilo da smo se približali na samo 1 točko zaostanka. Nato se je pokazala izkušenost gostov, ki so razliko kar hitro povišali na »varnih« 7 točk. Po treh zadetih trojkah (2 je zadel Črnjavič, 1 J. Copot) je semafor kazal 37:51. Gostje so 3. četrtino dobili z rezultatom 16:24, kar je pomenilo, da se je zadnja četrtina začela z razliko 17 točk (41:58) v korist gostov.

V zadnji četrtini so gostje po naših lastnih napakah prišli do nekaj lahkih košev in razlika se je le še večala. Končni rezultat tekme 49:78.

Še vedno bode v oči naše slabo izvajanje prostih metov, saj smo jih na tekmi zgrešili 15 od 31.

Najboljši strelec pri domačih je bil po pričakovanju D. Balažic z 22 točkami. Pri ekipi PŠK Ljutomer je največ točk dosegel J. Copot in sicer 23.

Čestitke gostom za zasluženo zmago. Se spet vidimo za 2 tedna :) .