Aleš Sijarič00000
Beno Gönc00000
 Skupaj191424355

bis-len

V soboto smo odigrali predzadnjo tekmo rednega dela PKL Radenska Naturelle. Na domačen terenu smo gostili ekipo KK Lindau. Za popestritev premorov med tekmo, so poskrbele Veržejske tikvice, ki prihajajo iz Veržeja. Na obeh straneh se je zbralo lepo število igralcev. Domačini smo se predstavili z 11 igralci, klop gostov pa je štela 12 mož.

Začetek tekme, smo bolje odprli domači. Po »trici« Balažeka in košu Balažica smo povedli z (5:0). Z dobro obrambo in nekaj zadetimi koši smo 1. četrtino končali na +8 (15:7).

Dobro obrambo in napad iz uvoda tekme, nismo prenesli v nadaljevanje in dopustili  Lendavčanom da so obrnili rezultat v svojo korist (19:24). Polčas je s trojko iz sredine igrišča zaključil Horvatič G.

Drugi polčas so boljše začeli Lendavčani. Trojka in koš Svetka sta jih oddaljila na +8. A smo se predvsem po odlični igri Balažica, do konca četrtine približali na -3.

Zadnjo četrtino tekme, smo spet po zaslugi, našega najizkušenejšega igralca bolje začeli domačini in 4 minute do konca tekme izid poravnali na 38. Nato je sledil mrk v naši obrambi. V treh minutah so gostje naredili delni izid 0:13. Tekmo so na koncu dobili z 10 točkami razlike (45:55).

Še ena tekma, na kateri smo bili blizu težko pričakovane zmage, a na koncu položili orožje tekmecem.