ŠD MS z novo zmago resno napada polfinale

2019 1110 15-55 01 PKL ŠD Murska Sobota - KD Nona Sobota

ŠD Murska Sobota2123161878
ŠD Tropicano Bistrica1912141560

Statistika

V devetem krogu Pomurske košarkarske lige so ŠD Murska Sobota na domačem terenu pričakali goste iz Bistrice. Po porazu na prvem medsebojnem obračunu so se domači še toliko bolj motivirani podali v tekmo.

Prva četrtina je potekala izenačeno ter se končala z dvema točkama prednosti za domače, medtem ko je že druga četrtina pokazala pravo sliko, kako se bo odvila tekma. Na odmor so Sobočanci odšli s prednostjo trijanstih točk pri rezultatu 44:31. V domačem taboru so se dogovorili, da čim prej poskusijo priti na neulovljivo prednost, kar se v tretji četrtini ni zgodilo. Rezultat na koncu 3. četrtine 60:45.

Kar domačim ni uspelo v 3. četrtini, so uresničili v začetku zadnje, v četrti minuti zadnje četrtine je semafor kazal 68:47 v korist ŠD MS. Tekmo so nato tudi mirno pripeljali do konca, končni rezultat 78:60.