KK Lotmerk po izenačeni tekmi slavili v gosteh

ŠD MS - Beltinci 18

ŠD Murska Sobota922192070
KK Lotmerk1715182979

Statistika

V predzadnjem kolu jesenskega dela sta se v Murski Soboti pomerila KK Lotmerk in ŠD Murska Sobota. Obe ekipi sta imeli kar dobro podporo iz tribun. Tekmo so bolje začeli gostje in na krilih Berceja povedli z 11:2. Priključek z Prleki je pri domačih v prvi četrtini držal le Radonjič, domači le to izgubili s 17:9. V drugi četrtini so Sobočanci pričeli s consko obrambo, kar je Ljutomerčanom povzročalo veliko težav. Razigral se je Žilavec in ob polčasu je bila prednost gostov le še točka.

Tretjo četrtino so bolje začeli gostje, a so se domači hitro priključili. Gostje so začeli s presingom po celem igrišču in domači so izgubili nekaj žog na prenosu. Kljub temu je bil rezultat ob koncu tretje četrtine poravnan na 50. V zadnji četrtini sta se ekipi strelsko zelo razigrali. Pri domačih se je prebudil Zver, pri gostih pa je bil za Sobočance nerešljiva uganka Godec, ki je zadeval mete za tri. Do polovice zadnje četrtine je bil rezultat poravnan, na kar so se gostje z dvema protinapadoma in trojko odlepili in razliko obdržali do konca.